Tag: kajmaku

PD nxjerr dokumente të reja: Agim Kajmaku mori 2.6 mln €...

Partia Demokratike ka vijuar sulmet ndaj kryebashkiakut të Vorës, Agim Kajmaku. PD ka publikuar sot faktet pse kryeministri Edi Rama nuk e shkarkon Kajmakun,...

PD-ja i përgjigjet Agim Kajmakut:“Do shkosh në burg, mos e dysho”

Sekretari i Partisë Demokratike Gazmend Bardhi me anë të një reagimi në “Facebook” i drejtohet kryetarit të Vorës Agim Kajmaku. Bardhi thotë se Kajmaku gënjen...

PD i dërgon Prokurorisë të dhëna konkrete mbi të kaluarën kriminale...

Partia Demokratike i ka dërguar Prokurorisë të dhëna konkrete mbi të kaluarën kriminale të Agim Kajmakut, kandidat për Kryetar të Bashkisë Vorë, pasi prokuroria...

“Rama 6 ore per te thene se Kajmaku ishte emigrant”....

“Rama mori 6 ore per te thene se Agim Kajmaku ishte emigrant”. Reagimi i Bashes: Duhet te pergjigjet per faktet konkrete te publikuara sot...

PD i publikon dosjen, reagon kryebashkiaku i ri i Vorës

Kryebashkiaku i ri i Vorës ka reaguar pas publikimit të dokumenteve nga PD lidhur me dënimin në Greqi. Reagimi i plotë Që pas marrjes së detyrës...

PD: Çfare po fsheh Edi Rama për kryebashkiakun e Vorës

Partia Socialiste dhe Edi Rama kanë heshtur duke mos bërë asnjë reagim pasi PD-ja kërkoi zyrtarisht nisjen e hetimeve nga prokuroria, në bazë të...

Basha: Arta Marku dhe Donika Prela dy Katicat e Edi Rames

Kreu i PD, Lulzim basha delaroi sot se Arta Marku dhe Donika Prela dy Katicat e Edi Rames . Duke komentuar mbylljene dosjes 184...