Tag: janine

FOTO/U kap me 1 ton drogë në Janinë, zbulohet emri i...

Eshte zbuluar identiteti i te riut shqiptar i cili u kap me rreth 1 ton droge ne kufirin grek. Burime konfidenciale nga policia greke...

FOTO/ Greqi, transportonin drogë arrestohen 2 shqiptarë në Janinë

Policia greke ka arrestuar dy shqiptarë me 6250 gr drogë Janinë. Bëhet fjalë për dy persona të moshës 37 dhe 26 vjeç, emrat dhe fotot...

FOTO/ Janinë, arrestohen dy shqiptarë, babë e bir, policia u gjen...

Policia greke ka vënë në pranga babë e bir pas drogës e armëve të zbuluar në makinën e tyre. Mësohet se operacioni i policisë...

Arrestohet në Janinë shqiptari i kërkuar në të gjithë Europën

Një 36 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia e Janinës, pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar prej muajsh. Ai akuzohet për trafik droge dhe...

Aksion dërmues i policisë në Janinë, 7 shqiptarë në pranga

Policia greke në Janinë ka arrestuar sot 7 shqiptarë dhe 4 grekë me akuzën se janë pjesë e një grupi kriminal që merret me...

Kakavijë-Janinë, grabitet me armë karburanti, 4 shqiptarë bien në pranga

Është grabitur me armë një karburant në rrugën Kakavijë – Janinë. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur çezma e Pashait, në afërsi të Kallpakit. Policia greke...