Tag: ish-dhendri

FOTO/Kush janë motër e vëlla që u ekzekutuan nga ish-dhëndri i...

Një krim i rëndë troditi Rrëshenin mbrëmjen e të martës. Fatmir Kolecaj ka vravë me automatik, motër e vëlla Esmeralda dhe Vladison Filopati përkatësisht...