Tag: i riu

EMRI/I riu nga Tirana i dehur në timon, përplas familjen me...

Një i ri nga Tirana është arrestua nga policia, pasi rrezikoi jetën e një familjeje. I riu po drejtonte makinën në gjendje të dehur...

Vdiq në të njëjtën ditë me të rinjtë e aksidentuar në...

Dje mësuam për aksidentin tragjik që u mori jetën dy të rinjve nga Lezha. Gentian Toma dhe Robert Ejlli u përplasën tek vendi i...

I riu vjedh xhaminë një ditë pas Bajramit, hoxha i Prishtinës...

Një video e postuar nga vetë hoxha tregon momentet e vjedhjes së arkës në xhami, një ditë pas festës së Kurban Bajramit. Hoxha vetë, imami Ramadan...

Po peshkonte në lumin ku nëna po mbyste vajzat e saj,...

Ardimir Murataj është djali i cili ka qënë prezent në momentin kur Rudina Kishtari po mbyste vajzat e saj në lumin Seman. Ai ishte i...

VIDEO/Tenton të ‘fusë’ në xhepin e policit 2000 lekë, kapet pa...

Është arrestuar nga policia në Tiranë, një 32 vjeçar i cili u kap duke drejtuar makinën pa lejë drejtimi dhe pa vënë rripin e...

DETAJE/Përplasi për vdekje 55 vjeçarin dhe u arratis, vetëdorëzohet në polici...

Në orët e mesnatës së djeshme, një 20 vjeçari përplasi për vdekje 50 vjeçarin Y.A. Dhe sapo e përplasi, ai u arratis nga vendi...

Shtohen rastet e të rinjve me armë pa lejë në duar,...

Rastet e armëmbajtjes pa lejë po shënohet dita ditës. Rasti i radhës është nga qyteti i Vlorës, një i ri i cili është arrestuar...

Tiranë, gjyshja gjen pa shenja jete 22 vjeçarin brenda në vaskë

Është gjetur pa shenja jete 22 vjeçari brenda në vaskë. Ka qënë gjyshja e tij e cila e ka gjetur brenda në banesën e tij. Nga...

Tragjike në Lazarat/ E godet rrufeja, humb jetën 22-vjeçari

Një 22-vjeçar nga Lazarati ka humbur jetën pasi është goditur nga rrufeja. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në luginën e  lumit Drino në fshatin Bulo. 22-vjeçari...

Vdiq duke shpëtuar të fejuarën nga mbytja, kush ishte i riu...

Personi që shihni në foto është Ervit Palaj, i cili u mbyt sot në plazhin e Velipojës në tentativë për të shpëtuar të fejuarën...