Tag: hiqet taksa

Qindra qytetarë kosovarë sjellin ndihma, hiqet përkohësisht pagesa në Rrugën e...

Qytetarët kosovarë kane qene ata që më shumti kanë dhuruar ndihma dhe kane hapur dyert e shtepive për banoret e prekur nga termeti. Pikerisht, per...