Tag: Fatos Nano

“I nxori socialistët nga shkretëtira pas varrosjes së Partisë së Punës”,...

Kryeministri Edi Rama ka uruar paraardhësin e tij në krye të Partisë Socialiste Fatos Nano në përvjetorin e tij të lindjes. Sipas Rames, mbase pa...

FOTO/ Ish kryeministri Fatos Nano përshëndet protestuesit e ‘Unazës së Re’

Ish-kryeministri i Shqiprisë Fatos Nano, ka kaluar këtë mbasdite me makinën e tij personale në zonën e 'Astirit'. Ai ka ndaluar një moment dhe ka...

Ish- Presidenti rrëfehet për Fatos Nanon: Që në gjimnaz nuk i...

Ish- Presidenti Bamir Topi ka rrëfyer dhe raportin që ka patur me ish kryeministrin Fatos Nano, të cilin pavarësisht se e ka patur kundërshtar...

Rama nxjerr gazetarët jashtë, Fatos Nano nuk është i pranishëm

Ajo që është venë re në Kongresin e Partisë Socialiste është mungesa e Fatos Nanos, për të cilin u përfol aq shumë se do...

Rishfaqet Fatos Nano, ja ku e festoi Shën Valentinin

Ish-kryeministri shqiptar, Fatos Nano, i ka rralluar ndjeshëm daljet në publik. Por ditën e të dashuruarve, Nano është parë në publik. Ai është fotografuar teksa...

Pse Nano u terhoq ne 1998 nga ideja per ndarjen e...

Nga Enver Bytyçi Në nëntor 1997 ndodhi një ngjarje shumë e përfolur e kohës. Fatos Nano i sapoardhur në pushtet e kryeministër i Shqipërisë u...

Berisha flet për 27-vjetorin e PS, lartëson figurën e rivalit të...

Në datën e 27 vjetorit të krijimit të Partisë Socialiste, ish-kryeministri Sali Berisha i ka kujtuar të gjithë shqiptarëve se në fakt këtë të...

Fatos Nano, detëlindje pa zhurmë, e uron vetëm 1 politikan

Ish-Kryeministri Fatos Nano ka festuar ditëlindjen sot pa bërë shumë zhurmë. Ai feston sot 65 vjetorin  ndërkohë që kreu i PAA-së, Agron Duke e ka...

Ilir Meta komenton “Fatos Nano President”, por a ka frikë!

Kreu i Kuvendit dhe President i zgjedhur Ilir Meta është përpjekur të sqarojë pozicionin e tij mes LSI dhe Presidencës ndërkohë që ka komentuar...

Berisha ka një këndvështrim për marrëveshjen Basha-Rama dhe takimin Rama-Nano

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka komentuar situatën aktuale politike ndërsa sheh me dyshim mundësinë për një koalicion të gjerë PD-PS. Berisha ka komentuar edhe takimin...