Tag: ervin salianji

Urdhërat e SPAK për arrestimet, PD: Treguan se në zgjedhje kutitë...

Ish-deputeti demokrat, Ervin Salianji, reagon pas vendimit të SPAK për të lëshuar disa urdhër-arreste për dosjen “339”, e cila është dosja e vjedhjes së...

Me voten kunder shkarkimit, PS konfirmoi edhe nje gje tjeter shume...

Ish deputeti Ervin Salianji e ka shikuar nga nje kendveshtrim tjeter voten e PS kunder shkarkimit te Presidentit duke u nisur pikerisht andej nga...

Denoncimet për fermerët, policia procedon Salianjin dhe zyrtarët e PD në...

Policia nuk ndalet me protestuesit. Procedohen edhe tre zyrtarë të Partisë Demokratike, mes tyre dhe ish-deputeti Ervin Salianji. Ata akuzohen se “Organizuan grumbullime të...

“Biznesi i vogël me humbje të mëdha”, Salianji bën llogaritë konkrete:...

Biznesi i vogël me humbje të mëdha. Keto kane qene perfundimet e Ervin Salianjit, i cili ka bere llogaritë konkrete me ekspertët dhe biznesin....

VIDEO/’Propaganda e Ramës në Thumanë’, reagon Salianji: Asgjë nuk ka ndryshuar

Kryeministri Edi Rama ishte një ditë më parë në Thumanë, nga ku premtoi se do punohet me tre dhe katër turne për rindërtimin. Por...

“Policia nuk ndalon mjetin e blinduar të Olsi Ramës”, PD kërkon...

Partia Demokratike, ne pergjigje te aksionit te policise per ndalimin e mjeteve lukzose te blinduara, shprehet se Policia e Shtetit është e udhëzuar të...

VIDEO/’Rritja me 1200 përqind e kanabisit’ PD: Rama mbrojtës i bosëve...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka reaguar pas publikimit të reportazhit për rritjen e kultivimit të kanabisit në Shqipëri, nga televizioni Italian RAI...

Salianji shpallet ‘Njeriu i vitit’ atje ku nuk pritej

Ish-deputeti iPD-së, Ervin Salianji u shpall njeriu i vitit nga redaksia e emisionit investigativ “Fiks Fare” duke marrë simboliken e Ketij emisioni. Për qëndresën...

Gjyqtari ne ‘banden e Lushnjes” denoi Salianjin dhe Olldashin

“Përfaqësuesi i opozitës, Ervin Salianji dhe gazetarit Jetmir Olldashit, nuk u dënuan nga drejtësia por nga anëtari i bandës së Lushnjes, Artan Gjermeni”, tja...

Salianji: Edhe provat e reja rrëzojnë akuzat politike kundër opozitës dhe...

“Proçesi i montuar politikisht. Edhe provat e reja rrëzojnë akuzat politike kundër opozitës dhe medias”, tha sot para gjykates ish deputeti i PD, Ervin...