Tag: e re

KQZ-ja e re me përbërje PS-PD “betohet”, Celibashi zbulon sfidën e...

Fryti kryesor i marrëveshjes së 5 qershorit, është tashmë një realitet. KQZ-ja e re tashmë e riformatuar sipas marrëveshjes mes PS, PD dhe LSI,...

DW: Humbje e ndjeshme për partinë e Gjukanoviçit, formimi i qeverisë...

Pas zgjedhjeve parlamentare në Malin e Zi, duket se rezultati është shumë i ngushtë dhe formimi i qeverisë do të jetë shumë i vështirë. Sipas...

Organizim i ri në PS, Ja ndarjet e reja

PS ka bërë një ndarje të re në strukturat e saj në 12 qarqet e vendit. Vendimi është marrë në mbledhjen e fundit tē...

Exit Poll: Në Greqi fiton zgjedhjet “Demokracia e re”

Procesi i votimit në shtetin fqinj ka përfunduar. Partia ”Demokracia e re” (ND) e Qiriakos Micotaqis rezulton fituese e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare, sipas...

VIDEO/Kënga me videoklipin e nxehtë, Bebe Rexha: Babai nuk me flet...

Bebe Rexha ka shuar heshtjen pas cmimeve Grammy, ku artistja me origjine shqiptare nuk arriti të rrëmbente ndonjë çmim, njësoj siç bëri Dua që...

Ja 5 gjërat që ju bëjnë të dukeni më të rinj

Nutricienët kanë zbuluar këshillat më të mira për të rritur kualitetin e dukjes së lëkurës. Prej reduktimit të sheqerit e deri tek rritja e marrjes...