Tag: e marte

Horoskopi, 8 Tetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Marrëdhënia me atë qe keni ne krah do jete shume e paqëndrueshme gjate kësaj dite. Nuk do jeni shume ne humor dhe here pas...

Horoskopi, 17 shtator 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do jeni me te hapur se kurrë gjate kësaj dite dhe do provoni eksperienca te reja me atë qe keni ne krah. Do jeni...

Frika nga protesta e opozitës? Kuvendi sot zhvillon seancë plenare

Kreu i Kuvendit,  Gramoz Ruçi ka zhvendosur punimet e seancës parlamentare për ditën e sotme, duke qënë se çdo të enjte opozita do të...

FOTO/Parashikimi i motit, temperatura të larta në jug të vendit

Përsa i përket ditës së martë, moti mbetet në kushtet e kthjellimeve deri pas mesditës kur vranësira lokale zhvillohen në Veri dhe zonat Lindore. Në...

Një e martë e ngrohtë, por ja çfarë do të ndodhë...

Kjo e martë do të jetë një ditë me kthjellime të shpeshta e vranësira kalimtare në zonat qendrore të vendit, por vranësira të dendura...