Tag: e braktisur

Situata pas atentatit, prokurori Ndoj merret në pyetje, makina e braktisur...

Mbrëmjen e djeshme, policia gjeti mjetin e braktisur dhe brenda tij gjetën 2 kallashnikovë, të cilët thuhet se janë përdorur në sulmin ndaj mjetit...