Tag: don phenom

VIDEO/ Moderatori pyet troç rreperin: “A e ke q** Encën?”

Don Phenom është një nga reperët më të preferuar të momentit edhe pse nuk ka shumë vite që është bërë pjesë e tregut muzikor. Në...

VIDEO/Reperi shqiptar e pranon: Po, jam nipi i deputetit të njohur...

Pas dy bashkëpunimeve me dy këngëtaret e njohura, Tayna dhe Enca, Don Phenom ka arritur të fitojë qindra fansa dhe klikime në këngët e...