VIDEO/ Moderatori pyet troç rreperin: “A e ke q** Encën?”

Ndaje

Don Phenom është një nga reperët më të preferuar të momentit edhe pse nuk ka shumë vite që është bërë pjesë e tregut muzikor.

Në tetor të vitit 2018, në bashkëpunim me këngëtaren Enca Haxhia, reperi publikoi këngën “Kujt po i han”, klipi i së cilës ka disa skena të nxehta.

Don Phenom njihet për marrëdhënien shoqërore që ka me Encën, mirëpo i ftuar së fundmi në emisionin “72”, moderatori Meriton Mjekiqi e pyeti troç reperin nëse kanë kryer marrëdhënie seksuale.

“A e ke q* Encën”, pyeti moderatori duke bërë që Don Phenom të vihet në siklet, ndërsa shpjegoi se këngëtaren e ka vetëm shoqe.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje