Tag: dinamika

“Mbylle gojën se do vritesh dhe ti”, Dinamika e ngjarjes në...

Është zbardhur dinamika e krimit të rëndë, që tronditi mëngjesin e sotëm Himarën dhe mbarë vendin, ku u ekzekutua me armë zjarri biznesmeni 51-vjeçar...

Nga debati para bashkisë tek sherri në zyrë, si u plagos...

Diten e sotme, kryebashkiaku i Lushnjës Fatos Tushe u plagos në zyrë nga ish-shoferi i tij. Burime parparake konfirmojnë faktin se Tushe ka marrë plagë...

Ndryshon dinamika e vrasjes së biznesmenit në Shkodër: U vra gabimisht,...

Mësohen detaje të reja nga vrasja e 30 vjeçarit Arjan Ferracuku ditën e djeshme në zonën e Livadhes, në Shkodër. Informacionet e fundit që...