Tag: bozdo

“Amnistia e Rames, megaoperacion per pastrimin me te madh te parave”

Ideja e kryeminsitrit Edi Rama për pastrimin e parave është një operacion që synon legalizimin e parave të krimit dhe drogës, deklaroi anëtari i...

PD: “Raporti që zbulon mashtrimin e Edi Ramës me energjinë elektrike”

Partia Demokratike sjell sërish në vemendje situatën e krijuar me OSSHE-në duke denoncuar faturën e shpenzimeve. Eno Bozdo ka renditur me radhë të gjitha problemet...