Tag: bleona qerreti

FOTO/ Bleona Qerreti uron nudo Shën Valentinin

Belona Qereti ka vendosur që ndjekësit e saj në Instagram t’i urojë me një foto krejtësisht nudo. Këngëtarja shqiptare ka pozuar në pishinë dhe...

FOTO/ Bleona me trëndafilin që mbulonte zonën intime, tani zbulon si...

Para disa kohësh, Bleona Qereti realizoi një set fotografik shumë seksi. Në një prej imazheve, ajo shfaqej me trëndafil në zonën intime dhe me...

Bleona del nudo dhe mbulon ‘zogun’ vetëm me trëndafil, Jul Deda...

Bleona arrin të tërheqë vëmendje në çdo dalje të saj ashtu si edhe me postimet në rrjetet sociale. Teksa shfaqet thuajse e zhveshur në...

Zhveshja e Bleonës, Encës dhe deputetes, Mustafa Nano: “Pa zhveshje nuk...

Para ca muajsh unë u mora me vajzat që, për të arritur suksesin, zhvishen e ekspozojnë trupin e tyre në televizion. Asëll-asëll, u mora me...

FOTO/ Bleona më seksi se kurrë, ja performanca e saj e...

Bleona Qereti, është njëra nga këngëtaret shqiptare e cila i tejkaluar kufijtë. Ajo prej vitesh është duke jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e...

Bleona Qerreti edhe një herë në mediat e huaja, përsëri nudo...

Këngëtarja pa komplekse, e vërtetuar kjo, ka dalë nudo ditët e fundit dhe fotot e saj fillimisht janë shpërndarë në mediat e huaja. Bleona Qerreti...

Bleona Qerreti “shfrenon” fantazinë, shfaqet topless në jahtin luksoz

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka ndarë në rrjetet sociale një foto ku shfaqet pa recipeta ndërkohë që gjendet në një jaht. Ajo është kujdesur që pjesët...

Bleona gati te brakstise ‘zone e lire’ pas zemerimit

Në ‘Zonë e Lirë’ është e ftuar Bleona Qereti. Por teksa ajo po shpjegonte keqkuptimin për ngrirjen e vezëve, regjia në studio i ka...

Supriza nga këngëtarja Bleona Qerreti, së shpejti në publik me një...

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti pritet të publikojë së shpejti një libër të saj me kujtime dher histori ku pjesëmarrëse është vetë ajo. “Politika shqiptare...

Bleona jep detajet e politikanit “që nuk din as me ma...

Këngëtarja Bleona Qerreti tregoi sonte detaje që lidhen  me këngën “Ti nuk din as me ma lyp” duke shpjeguar për herë të parë disa...