Tag: balerini

Balerini shqiptar e thotë troç në emision: Gjatë karantinës kam parë...

Balerini Graciano Tagani, njihet nga ato personazhe që e thotë pa ndrojë atë që mendon apo bën. Me të njëjtat deklarata vijoi dhe ditën...

U dashuruan në “Dancing with the Stars”, Rovena Dilo i jep...

Dashuria e cili lindi në "Dancing with the Stars" mori fund krejt papritur. Kengetarja Rovena Dilo i ështe rikthyer jetës si beqare duke konfirmuar...

Meta nderon balerinin e famshëm shqiptar me titullin “Kalorës i Urdhrit...

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, në nisje të vizitës së Tij zyrtare në Austri, vlerësoi balerinin dhe koreografin e famshëm shqiptar, Eno Peçi me...