U dashuruan në “Dancing with the Stars”, Rovena Dilo i jep fund lidhjes me balerinin

Ndaje

Dashuria e cili lindi në “Dancing with the Stars” mori fund krejt papritur. Kengetarja Rovena Dilo i ështe rikthyer jetës si beqare duke konfirmuar keshtu ndarjen nga partneri i radhës.

Prej vitesh tashmë dihej që Rovena ishte në një lidhje me balerinin Eltion Merja, dashuria me të cilin nisi në “Dancing with the stars”. Burime të “Panorama plus” kanë mësuar se Rovena dhe Eltoni i kanë dhënë fund lidhjes së fundmi, pas 4 vitesh lidhje dhe 1 viti bashkëjetesë.

Madje dyshja e ka fshirë njëri-tjetrin nga Instagrami dhe çdo foto që kishin bashkë. Thuhet se këngën e re me titull “Do të çmend”, Rovena ia ka dedikuar pikërisht Eltionit.

Nuk dihet arsyeja që solli në ndarjen e çiftit të cilët dukeshin shumë të dashuruar me njëri-tjetrin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje