Tag: Ambasad e shba

“Ky votim con Shqiperine perpara”

Ambasada amerikane ne Tirane reagoi sot ndaj vendimit te Parlamentit per anetaret e rinj te Gjykates Kushtetuese. Votimi i sotem con Shqiperine perpara, thuhet...

Porosite e Ambasades Amerikane per diten e votimit: Do mbeshtetemi te...

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës i bën thirrje të gjithë udhëheqësve politikë, zyrtarëve të qeverisë, agjencive të sigurisë dhe qytetarëve shqiptarë që...