Tag: aksidentohet

E FUNDIT/Përplaset fort nga makina, gjen vdekjen e menjëhershme këmbësorja në...

Nje shtetas kosovar ka aksidentuar per vdekje ne Lezhë nje grua. Nga informacionet paraprake, mesohet se kembesorja eshte perplasur rreth mengjesit te sotem. /Informacion paraprak/ Sot,rreth orës...

FOTO GALERI/ Qesharake, rruga Çorovodë-Berat bllokohet nga trajleri i aksidentuar, policia...

Mbrëmë rreth orës 19:00 në aksin rrugor Çorovodë - Berat, Albania, një kamion tip trailer me targa AA 355 BB ka humbur kontrollin dhe është përplasur. Nga...

Durrës, fëmija bie nga kati i tretë, ndodhet në gjendje të...

Një fëmijë 4-vjeçar në Durrës ndodhet në gjendje të rëndë për jetën, pasi ka rënë nga kati i tretë ku banonte. Sipas informacioneve të policisë,...