E FUNDIT/Përplaset fort nga makina, gjen vdekjen e menjëhershme këmbësorja në Lezhë

0Shares
0

Nje shtetas kosovar ka aksidentuar per vdekje ne Lezhë nje grua.

Nga informacionet paraprake, mesohet se kembesorja eshte perplasur rreth mengjesit te sotem.

/Informacion paraprak/

Sot,rreth orës 07:30 ,në fshatin Reps,Mirditë ,mjeti me drejtues shtetasin B.R.,banues Kosovë, ka aksidentuar shtetasen këmbësorë D.R.,e cila ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje