Tag: 1 vjetori

FOTO/365 ditët e dashurisë, Dua Lipa dhe Anwar i festojnë në...

Dua Lipa feston vitin e parë të fejesës me Anwar Hadid (vëllai i modeleve Gigi dhe Bella) me një foto të ëmbël ku shfaqen...

“Kacifas”/Dule nga Bularati bën thirrje: Kujt i intereson që ngjarja të...

Kreu i PBDNJ-së, Vangjel Dule, mori pjesë sot në ceremoninë e 1-vjetorit të vdekjes së Konstandinos Kacifas. Dule tha për mediat pas meshës dhe homazheve...