FOTO/365 ditët e dashurisë, Dua Lipa dhe Anwar i festojnë në shtrat

Dua Lipa feston vitin e parë të fejesës me Anwar Hadid (vëllai i modeleve Gigi dhe Bella) me një foto të ëmbël ku shfaqen të dy së bashku në shtrat dhe një galeri fotosh që dokumenton etapat e historisë së tyre të dashurisë.

Krahas fotos te embel ku te dy jane ne krevat, Dua shkruan frazen romantike:“Nuk ka gjë më të ëmbël se 365 ditë pranë teje’.

Këngëtarja, 23-vjeç, ylli i momentit në muzikë dhe modeli 20 vjeçar janë njohur në fund të qershorit të 2019 dhe kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre në publik në MTV EMA 2019 dhe pastaj në American Music Awards 2019, kanë pozuar të dy së bashku në tapetin e kuq.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje