Stresi, në anën e kujt është reperi i njohur në debatin brenda PD

0Shares
0

Reperi i njohur Arkimed Lushaj ka postuar sot në instagram një mesazh në lidhje me dorëheqjen e kryetarit të PD, Lulzim Basha.

“Për të gjithë ju demokratët që doni dorëheqjen e Zotit Lulzim Basha, ta harroni ndyrësira, plehra… Partia Demokratike e Shqipërisë është shtëpia jonë… Jeni mbledhur disa buburreca blla blla blla kot . Ne nuk dorëzohemi nga kauza jonë, e kemi amanet nga Sali Berisha dhe do ta çojmë deri në fund,”- shkroi reperi, teksa ndau me ndjekësit edhe një video ku shihet duke u përqafuar me Lulzim Bashën.

Stresi është në kërkim nga policia për pjesëmarrja në protestën e dhunshme për vrasjen e Klodian Rashës.a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje