Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit, aktori Medi Malkaj: Shqiptarë frisni frikën nesër!

0Shares
0

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit ka bërë thirrje sonte që shqiptarët rë marrin pjesë masivisht në votime.

Aktori Medi Malkaj u kërkoi shqiptarëve të vrasin frikën ndërsa folës të tjerë thanë se shqiptarët duhet të kenë mendjen nesër.

”Të votojmë që në mandatin e trete dhe të katert të marrin udhën e mërgimit  edhe 500 mijë shqiptarë, të cilët do të zëvëndësohen me 1 milionë bangladeshas, kontigjent i gatshëm për të votuar të madhin”, tja një aktiviste.

Posted by Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit – zyrtare on Saturday, April 24, 2021

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje