Digjet makina ne rruge, pronari vellai i Ish Presidentit

Ndaje

Një makinë mori flakë gjate ecjes në Durrës.

Makina i perket Ilir Nishanit, i cili është vëllai i ish-presidentit Bujar Nishani. Mësohet se shoferi është në gjendje të mirë shëndetësore.

Dyshohet se flakët janë shkaktuar pasi ka shpërthyer impanti i gazit.

“Më date 21.10.2020, rreth orës 10:10, në lagjen nr.12, Durrës, ka marë flakë në ecje mjeti tip “Benz”, me drejtues shtetasin I. N., 48 vjeç, nga e cila ka vetëm dëme materiale.

Nga hetimet paraprake dyshohet se mjeti ka marë flakë nga një shkëndijë elektrike.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes”, njofton policia e Durresit. /DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje