Futbollisti i Kombetares u votua dje ne Kavaje, sot poston nje mesazh

Ndaje

Futbollisti i kombëtares Andi Lila eshte entuziast per voten qe mori dje nga demokratet e Kavajes.

Andi Lila ka bërë një postim në rrjetet sociale, duke falenderuar të gjithë atë që e konfirmuan sot në listën e kandidatëve për deputetë në Degën e Partisë Demokratike, Kavajë.

“Sot u votua për listen e kandidatëve për deputetë në Degen e Partisë Demokratike Kavajë. Me këtë rast, i falenderoj të gjithë demokratet e Kavajës, jo vetem për konfirmimin tim për të vijuar këtë garë,po për konfirmimin e të gjithë listës pasi vetem të bashkuar do ta fitojmë betejen e 25 prillit,” shkruan Lila./DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje