Atentati me eksploziv, i plagosur edhe nje italian

Ndaje

Polivia ka konfirmuar te dhenat e personit qe iu be atentat me eksploziv sot pasdite ne Titane.

Nderkohe drejtori i policise se Tiranes, Rebami Jaupi ka konfirmuar se Gjini eshte i plagosur rende dhe po i nenshtrohet nje operacioni ne spitalin e Traumes.

Nderkohe vec Gjinit eshte plagosur lehte edhe nje kalimtar me shtetesi italiane, i cili po ashtu po merr pjekimin ne spital./DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje