VIDEO/ Nxenesit djegin ne shkolla letren pershendetese te Erion Velise

0Shares
0

Kreu i FRPD, Belind Kellici ka shperndare nje video ku nxenes i vene flaken letres se hapur te Erion Velise per fillimin e shkolles.

”Nxënësit dhe gjimnazistët e Tiranës refuzojnë politikën e mashtrimit dhe propagandën e Erion Veliajt! Letra e tij nuk të mbron nga virusi, nuk përdoret dot si maskë, nuk shton kapacitetet dhe nuk sjell dot ujë nëpër shkolla”, komenton Kellici.

Nxënësit dhe gjimnazistët e Tiranës refuzojnë politikën e mashtrimit dhe propagandën e Erion Veliajt! Letra e tij nuk të…

Publiée par Belind Këlliçi sur Lundi 14 septembre 2020

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje