E rëndë në Gjirokastër, vritet 32 vjeçari me sende të forta

Një person mësohet se ka humbur jetën pasi është goditur me sende të forta në mbrëmje.

Ngjarja ka ndodhur në Gjirokastër.

Viktima është Gjergj Hasan Ajmasi, 32 vjeç, shkruna syri.net

Ky i fundit është goditur me sende të forta pasi ka dalë nga një lokal, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje