Aksident ne Shkozet-Plepa, tre makina perplasen

Ndaje

Tre mjete u perplaeen sonte ne rrugen Plepa Shkozet duke shkaktuat nje te plagosur dhe deme materiale.

”Më datë 01.06.2020, rreth orës 22:24, në aksin rrugor Plepa-Shkozet, janë përfshirë në një aksident rrugor 3 mjete, e për pasojë ka mbetur i lënduar vetëm një shtetas i cili është dërguar në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon zbardhjen e shkakunt të aksidentit”, njofton policia e Durresit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje