Ja sa raste te reja me Covid u shenuan 24 oret e fundit ne Shqiperi

Ndaje

Numri i rasteve te reja me infejsion eshte shtuar 24 oret e fundit me 9 persona pasi jane kryer 149 teste tek personat e dyshuar.

Nje person humbi jete mbreme,  je grua 64 vjecare nga Tirana qe koshte edhe diagnoza te tjera.

Rastet e reja jane : 5 ne Tirane, 3 ne Durres dhe 1 ne Shkoder. 4 paciente ndoddhen ne terapi intensive dhe 16 paciente jane sheruar.

177 persoan jane ne te gjithe vendin me infeksion.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje