VLORE/ Thyen karantinen per te djegur dyqanet

Ndaje

Nje person 24­-vjeçar tentoi të djegë disa dyqane në zonën e quajtur 6- katëshi në afërsi të bashkisë.

Bizneset kane pesuar demtimemte vogla nga jashte pa pësuar dëmtime në brendësi.
Më pas ka mbërritur zjarrfikësja dhe policia, ndersa autori u shoqerua shoqerua ne komisariat.

Nuk dihet ende shkaku se përse i riu i vuri flakën dyqaneve në rrugë.

Venia e zjarrit ka ndodhur në orarin kur të gjithë duhet të jenë në shtëpitë e tyre për shkak të masave të marra ndaj koronavirusit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje