Ceshtja CEZ, caktohet relatori i ceshtjes ne Apel, ja kush eshte

Ndaje

Ështe percaktuat sot me short në Gjykatën e Apelit të Tiranës emri i gjyqtarit për çështjen e shumëpërfolur “CEZ”.

Ndonëse pak ditë më parë Gjykata e Tiranës vendosi pushimin e çështjes, por Kuvendi ankimoi në apel vendimin.

Shorti i hedhur sot ka përcaktuar gjyqtaren Shpresa Beçaj relatore të çështjes. Becaj eshte nje gjyqtare me percoje te gjate. Nder te tjera ajo drejtoi per disa kohe edhe Gjykaten e Larte.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje