Çanit nuk i ecën me Sofitë, shpall kriteret për një të re: Të mos ketë p*rdhë

Ndaje

Mesa duket Arian Çanit nuk po i ecën me bukuroshet e emisionit te tij.

Vajza simpatike që do të jetë velina e emisionit “Zonë e lirë”, ende nuk është gjetur ndaj dhe në faqen zyrtare të emisionit janë numëruar kriteret që duhet të ketë ajo.

Mes tyre të tërheqin vëmendjen kërkesat e tipit “pa p*rdhë” si dhe “Jo shumë bjonde”.

Në dhjetor, një brune simpatike që studionte për Mjekësi në Milano zuri vendin e velinës së emisionit, por pa filluar mire ajo u terhoq nga emisioni.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje