Rita Ora kryen nje operacion, e lajmeroi sot ne mengjes

Ndaje

Rita Ora ka pergaditur nje pikture me ngjyra te ndryshme per Shen Valentin ndersa ne te njeten video në Instagram tregon se i është nënshtruar një operacioni për heqjen e bajameve, dhe se fatmirësisht kaloi me sukses.

Para dy javësh iu nënshtrova tonsillektomisë (heqjes së bajameve) dhe më lejoni t’ju them se nuk është shaka. Është shumë e dhimbshme, por në aspektin pozitiv më ka dhënë kohë që të reflektoj në qetësi dhe të shërohem”, shkruan Rita.

Në video këngëtarja gjithashyu shfaqet duke vizatuar disa zemra me ngjyra për të uruar ndjekësit e saj për festën e Shën Valentinit.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje