FOTO/Moderatori shqiptar qenka sozia e Leonardo DiCaprios

Ndaje

Leonardo DiCaprio e paska sozinë e tij në Shqipëri. Madje ai është shumë i njohur.

Bëhet fjalë për moderatorin Arjon Muça i cili paska një ngjashmëri të madhe me aktorin dhe as nuk e kishim vënë re.

Arjoni ka publikuar në Instagram një foto dhe menjëherë kanë nisur komentet që i vënë në pah ngjashmërinë me DiCaprion.

“Mu duke si Leo DiCaprio”, i shkruan Armina. “O Arjon ça e ke Leo DiCaprion o çun pse s’flet”, i komenton Orgesa.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje