“Gjeneral Soleiman urdheroi sulme terroriste edhe në Shqipëri”

Ndaje

“Kryeterroristi Solejmani kishte urdheruar aktet terroriste ne Shqiperi!”. Keshtu shkruan ne një postim ish-kryeministri Berisha.

Mesaxhi i oficerit dixhital të sigurisë:

Miq, ish kryeterroristi i Iranit, gjenerali famzi Kasem Solejmani qe u ekzekutua ne Bagdad me urdher te Presidentit Trump kishte urdheruar aktet terroriste ne Shqiperi!

Lexoni denoncimin e oficerit dixhital. sb

pershendetje Doktor te me falesh per shqetesimin dhe qe po ju shkruaj direkt por keta te policise shqiptare as e kane idene se ckane bere. as punen e tyre nuk dine ta paraqesin ne lidhje me gjeneralin iranian ose kane frike ta permendin. Por ai eshte personi kryesor pergjegjegjes dhe per aktet e mundshe terroriste qe do kryheshin ne Shqiperi. Por jane kaq te shperndare e te paafte sa as cfare thone ne konference per shtyp ne Tetor 2019 nuk e kujtojne. Operacioni ne shqiperi eshte bere nga antiterrori dhe prok i krimeve te renda Eugen Beçi . Ne konference jo pa qellim eshte permendur emri dhe sqaruar pozicioni, struktura dhe fusha e veprimit te gardes revolucionare te iranit

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje