Ardit Gjebrea jep lajmin që nuk pritej: Këtë vit nuk ka ‘Kënga Magjike’

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka lajmëruar me anë të një postimi në ‘Instagram’ se këtë vit, ndryshe nga vitet e kaluara nuk do të zhvillohet kompeticioni i përvitshëm i muzikës ‘Kënga Magjike’.

Duke shpjeguar se do të ketë një pasurim të programacionit, Gjebrea ka shtuar se sezoni i ri televiziv do të vijë me ndryshime.

@kengamagjikeoffical në 2020 pushim. Në pranverë të 2021 rikthehemi për t’i dhënë jetë hiteve të verës, për më shumë ritëm dhe ngjyra. Ndërkohë edhe @edielashqiptare me fillimim e sezonit shtator 2020- korrik 2021 për rrjedhim vjen më e pasur në programin e saj. Ja, kështu i filluam planet në këtë Vit të Ri”, ka shkruar Arditi krah fotos së ndarë në ‘Instastory’.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje