Kerkesa e rralle per Ramen; Mos hidh shume klor ne depon e ujit se na le beqare

Ndaje

Kryeministri Rama ka postuar foto nga rruga e piste ne hyrje te Maliqit qe drejtohrt nga PS prej 20 vites.

kane vijuar komentet pas kesaj por njeri prej ture oshte i rralle. Komentuesi kerkonte qe mos te hidhej shume klor te depo e ujit te Maliqit pasi kishin pasoja ne jeten seksuale.

“Kurr shkova ne Maliq mu duk nje qytet me standarte Europiane Urime , Vetem te depua e ujit mos hedhin Shum Klore se na lan beqar gjith jeten☹️☹️“ shkruan komentuesi me emrin Enes.A

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje