Tragjedi në Korçë / 16 vjeçari i jep fund jetës

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Porodinë në Korçë, ku një adoleshent i ka dhënë fund jetës.

Nga informacionet paraprake, 16 vjeçari mësohet të jetë vetëhelmuar duke gjetur kësisoj vdekjen.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimin pëer të zbuluar shkakun e ngjarjes së rëndë

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje