FOTO/ Voto PPA! Bes Kallaku habit të gjithë me krijimin e ‘partisë’ së re

Ndaje

Aktori i humorit shqiptar Bes Kallaku ka më shumë se dy vite që punon për këtë projekt. Pikërisht në këtë periudhë të krizës politike, ai gjeti momentin për të zbuluar disa detaje të reja.

Bëhet fjalë për një film, i cili mban titullin “Falco. Zoti ju rujt ër ejj”, dhe do dalë në kinematë shqiptare shumë shpejt.

Me anë të një fotografie në Instagram, Besi shfaqi veten në rolin e lacianit si politikan.

“Voto Partinë Para Albania. Stop vjedhjes ër ejjj”, shkruhet në slogan ndërsa në përshkrim të fotos zbuloi se ka 2 vjet që po punon për këtë film.

Nuk munguan komentet e fansave të cilët thanë se mezi presin që ta shohin.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje