Prej vitesh bashkë, Miriam Cani flet për martesën me Albanin: Mos u shqetësoni…

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani është një ndë dyshet e Showbizz-it shqiptar që prej vitesh janë bashkë, madje janë dhe të preferuarit e publikut.

Gjithashtu ato janë dhe prindër të një vajzeje të quajtur Ameli.

Por dhe pse kanë disa vite bashkë, Albani dhe Miriami nuk kanë organizuar ende një dasëm dhe të gjithë janë kurioz të dinë nëse një ditë do të bëjnë një ceremoni martesore.

Lidhur me këtë temë, mbrëmjen e djeshme në emisionin “Soiree”, gazetari Eraldo Rexho e ka ngacmuar Miriamin duke e pyetur se kur do të martohen.

Do të vijë edhe ajo së shpejti. Mos u shqetëso!”, ka treguar Miriami.

Ndoshta shumë shpejt do të kemi një dasmë nga dyshja, e cila sapo është kthyer dhe nga pushime në Maldive.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje