DETAJE/ Shkodër, moti i keq, plagosen rëndë 3 punonjës së OSHEE

Ndaje

Dëmtohen 3 elektriciste në krye të detyrës në Shkodër, të cilët po punonin për të riparuar një defekt të shkaktuar nga reshjet.
Ata janë dërguar ne spitalin e Shkodrës, për shkak të plagëve të marra, ndërsa raportohet se pritet te nisen drejt Tiranes për mjekim të specializuar.
Elektricistët kanë pësuar djegie gjate një riparimi në nënstacionin “Shkodra 1”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje