EMRI/ Ja kush është adoleshenti që u mbyt në det

Një 14-vjeçar humbi jetën mëngjesin e sotëm në plazhin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00 në lagjen “Uji i Ftohtë”, përballë shkollës së Marinës.
Viktima është Endri Bejkotaraj, 14 vjeç, banues në lagjen “10 Korriku” Vlorë.
Ai është transportuar për në Spitalin Rajonal Vlorë në gjendje të rëndë shëndetësore, por nuk ka mundur të shpëtojë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje