Tag: ushqim

VIDEO/Studentët ngujohen, policia nuk i lejon të marrin ushqime

Studentët e Fakultetit të Politeknikut, Juridikut dhe Ekonomikut vazhdojnë ende ngujimin brenda godinave duke u shprehur të vendosur për ta çuar deri në fund...

VIDEO/Zonja shpërndan ushqim për studentët: Jam bashkë me to, atë që...

Këto janë pamjet më të fundit nga protesta të cilat janë bërë virale në rrjetet sociale. Studentët i kanë mbështetur dhe qytetarë të thjeshtë të...

Rreperi i njohur ushqehet me insekte, kjo është arsyeja e vecantë

Reperi Kanye Ëest ka festuar luftën e suksesshme të babait të tij me kancerin me një ushqim të pazakontë që nuk përbëhet nga mishi...

ALARMI/ Përmbytjet në Shkodër, e pranon Ministria e Mbrojtjes: Rrezikohen banorët,...

Ministria e Mbrojtjes ka informuar median për situatën e përmbytjeve në qarkun e Shkodrës. Sipas ministrisë, sipërfaqja totale e tokës së përmbytur ka qenë...

VKM-ja & SHIFRAT/ Qeveria urdhëron: Punëdhënësit t’u paguajnë drekën punonjësve ose...

Qeveria shqiptare ka miratuar në Mbledhjen e Këshillit të Ministrave një vendim I cili përcakton se në rast se punëdhënësit, të cilët, për arsye...