Tag: murrizi

Malaj para komisionit, Murrizi kritika mazhorancës: Para se të shkarkoni Benin,...

Deputeti, Myslym Murrizi, ka qene nder ata deputetë, i cili nga komisioni i Ekonomisë, e cilësoi një proces falso nismën qeverisë për të pezulluar...

Murrizi i ashpër me qeverinë: Na keni sjellë me urgjencë në...

I ashpër ka qënë në reagimin e tij deputeti Murrizi i cili nuk kurseu që nga i pari i qeverisë, Edi Ramën, kabinetin e...

Murrizi akuza të forta mazhorancës: Ikni në Budva luani bixhoz me...

Në seancën e sotme plenare deputeti Myslim Murrizi teksa ishte duke folur  për ndryshime në Kodin Penal ka hedhur akuza të forta ndaj mazhorancës. Murrizi...

Murrizi drejton seancën e parë parlamentare, e nis me batutë detyrën...

22 ditë pas zgjedhjes si nënkryetar i Parlamentit të Shqipërisë, Myslim Murrizi, ka drejtuar seancën e parë plenare këtë të enjte. Në momentin kur Murrizi...

PD në familjen e 77 vjeçarit të plagosur nga policia: Këta...

Pas plagosjes të 77 vjeçarit Haxhi Lika nga forcat Renea gjatë aksionit në Lushnjë, sekretari i Aksionit Qytetar, deputeti Ervin Salianji dhe Kryetari i...

Murrizi: Terrori në Remas, 40 banorë të lagjes më pranga në...

Deputeti i PD-së, Myslim Murrizi ka komentuar sot ngjarjen e rëndë në një fhsat të Divjakës ku një i moshuar u qëllua me plumb...

VIDEO/Murrizi tregon prodhimet e lushnjarëve teksa hidhen ne kanale

Deputeti i PD, Mylsim Murrizi ka shprehur revolten e tij sot ne lidhje me mungesen e tregut per produktet bujqesore te fermereve ne Lushnje....