Tag: alimadhi

U mbush kupa! Deputeti braktis mbledhjen: Paskan bërë mirë ata që...

Edhe deputetëve të "opozitës parlamentare" u ka ardhur në majë të hundës me socialistet. Deputeti i dalë nga listat e PD-së dhe njëherësh kreu...

Përplasje në Kuvend, kreu i Ballit Kombëtar i kthehet Brahos: Budalla!...

Këtë të enjte  në Parlament në fokus ka qenë analiza e punës vjetore të Institutit të Studimeve të Krimeve dhe Pasojave të Komunizmit, i...