U shtrua me urgjencë në Infektiv, deputeti me koronavirus reagon sërish: Këshilla që ka për qytetarët

Ndaje

Deputeti Adriatik Alimadhi ka adresuar një letër nga spitali për qytetarët dhe për mediat një ditë pasi u bë publik rasti i tij i prekur me koronavirus. Ai thotë se ky virus është si një silur që të hyn në organe ndërsa lutet që askush të mos e provojë infektimin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje