Panik ne Tirane, termeti nxjerr ne rruge mijera banore

Ndaje

Mijera banorecte Tiranes kane lene shtepite dhe kane dale jashte pasi nje termet ndoshta 6 balle goditi kryeqytetin.

Ka disa pallate me carje ndersa nuk flitet ende per te lenduar.

Loading...

Leni një përgjigje