Panik ne Tirane, termeti nxjerr ne rruge mijera banore

Ndaje

Mijera banorecte Tiranes kane lene shtepite dhe kane dale jashte pasi nje termet ndoshta 6 balle goditi kryeqytetin.

Ka disa pallate me carje ndersa nuk flitet ende per te lenduar.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Loading...

Leni një përgjigje