Tag: Xhaxhai

Xhaxhai i vrau të ëmën/Vajza e Enkelejda Çapokut: Monstra nuk pranonte...

S. Çapoku, vajza e të ndjerës Enkeleda Çapoku që mbeti e vrarë nga kunati i saj Erdet Çapoku më 9 Janar 2020, ka treguar...

FOTO/Fatkeqësi sërish për Big Mamën, humb një tjetër person të zemrës

Nuk kaloi shumë kohë dhe kengetarja e njohur Big Mamma ka humbur nje tjeter person te dashur në familjen e saj. Pas largimit nga jeta...

Të afërmit e Andi Malokut të pakënaqur, xhaxhi i 24-vjeçarit tregon...

Shoferi i prokurorit Arjan Ndoj ndërroi jetë, pas disa ditësh i shtruar në spital teksa mbeti i plagosur në atentatin në mbikalimin e Shkozetit. Familjarët...

Vrasja e Indrit Çelaj, arrestohet xhaxhai i dy vëllezërve të shpallur...

Policia e ka vënë në pranga xhaxhain e vëllezërve Griseldo dhe Albano Kusi, të cilët janë ende në arrati dhe  akuzohen për vrasjen e...

Vdes shqiptari në Itali, akuza e fortë: E hodhi xhaxhai nga...

Një 27- vjeçar shqiptar humbi jetën të enjten (1 gusht) në punë. Viktima, i identifikuar si Nertil Bushi ndërroi jetë pasi u rrëzua nga...

Pas i dha çiftit shumën e madhe të parave për dhuratë,...

Nëse më përpara dhuratat për çiftet e sapomartuara ishin të thjeshta, tanimë kohët kanë ndryshuar. Në shumë raste, dasmorët u japin lekë çifteve duke ua...

Vrau nipin për qenin, xhaxhai rrëfehet para gjykatës: E bëra për...

Ngjarja e nëntorit të vitit 2017 tronditi opinionin publik, pasi xhaxhi vrau nipin për një qen. Bëhet fjalë për ngjarjen e 23 shtatorit 2017, rreth orës...

Dhunuan 54 vjeçarin nga Korça, xhaxhai e dy nipërit do të...

Ata vranë 54 vjeçarin nga Korça pas zënkës për kontrollin e zonës së kanaçeve. Xhaxhai dhe dy nipërit e akuzuar për vrasjen e 54 vjeçarit...

DETAJE & FOTO/ Librazhd, vari nipin në pemë, shoqërohet babai dhe...

Lidhur me publikimin e një fotoje në rrjetet sociale e më pas në media, ku shfaqet një fëmijë i keqtrajtuar, Policia e Elbasanit bën...

Nëna e Ardit Gjoklaj: Erion Veliaj na refuzon, largimi i banderolës-vrasje...

Nëna e Ardit Gjoklaj ka qenë sot në ‘’Fax Neës” ku ka folur për herë të parë në lidhje me vrasjen e djalit të...